КАКО СЕ ПРОДАВА СТАР АВТОМОБИЛ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

20101021

Пишување 

КАКО СЕ ПРОДАВА СТАР АВТОМОБИЛ
(за повеќе кликни на насловот)


Вака некој се присетил да продава стар автомобил со мала помош од девојката.avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.ideaboard.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот