НАЈЕЛАСТИЧНИОТ ЧОВЕК НА СВЕТОТ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

20100902

Пишување 

НАЈЕЛАСТИЧНИОТ ЧОВЕК НА СВЕТОТ
avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.ideaboard.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

НАЈЕЛАСТИЧНИОТ ЧОВЕК НА СВЕТОТ :: Comments

avatar

Пишување on Нед Сеп 26, 2010 8:23 pm by trpe

И јас можам да се пикнам во кутија како овој на почетокот, само ми треба поголема кутија

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот