ДАЛИ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

20100803

Пишување 

ДАЛИ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ?
(за повеќе кликни на насловот)Лик на фотографијата?
Двајца заљубени кои се бакнуваат?
Која е разликата меѓу жаба и коњ?
Трите жени?
Десет лика на дрвото?
Бебето?
Малку поинаква крава која се движи?avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.ideaboard.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот